لوگوی سیپان هولدینگ
درباره ما

شرکت سیپان

تولیدی و بازرگانی شیمیایی

هولدینگ سیپان به عنوان بازوی بازرگانی شرکت های پالایشگاهی و پتروشیمی پا به عرصه وجود گذاشت تا در زمینه‌های بازاریابی، تامین و مشاوره به عنوان پلتفرم فعالیت تولیدکنندگان بستری آرام و مطمئن را برایشان پایه ریزی کند.
بدون شک، اشراف بر اطلاعات دقیق بازار,لازمه خریداران و بازرگانان جهت نیل به داد و ستدی سودمند بوده و هست. هولدینگ سیپان با ارائه مشاوره به این دغدغه مشتریان خود نیز توجه داشته و به ایشان اجازه داده تا به عنوان منبعی مهم  به هولدینگ سیپان اطمینان کنند. شرکت پترو پلیمر نفتان سانیار یکی از شرکت های داخلی هولدینگ سیپان می باشد که به صورت تخصصی روی محصولات پتروشیمی و محصولات شیمیایی کار میکند .

شرکت پترو پلیمر نفتان سانیار در دوسال گذشته تنها صادر کننده اسید نیتریک در ایران بوده است به مقصد های دبی , هند , پاکستان اسید نیتریک جزو آن دسته از محصولاتی است که بسیار پر خطر و پر ریسک است ولی شرکت پترو پلیمر نفتان سانیار به نحو احسن قادر به انجام  پروژه هایی نظیر اسید نیتریک است .

این تیم صمیمی در سبد محصول خود تولیدات کبالت و رزین سخت کننده خمیری پروکساید را به همراه مخلوط کننده های پلیمری صنعتی و دستگاه تزریق مواد معدنی به آب های مختلف را نیز دارا می باشد.
خدمات بازرسی نیز دیگر سرویس های ارائه شده در این هولدینگ بوده و اجازه صدور گواهی نامه های بازرسی کانتینر برای جلب آسودگی خیال مشتریان از جانب اطمینان از توجه به کیفیت کالا را  نیز این هولدینگ در لیست خدمات خود قرار داده است.
خدمات بسته بندی و ارسال محصولات خریداری شده توسط شرکت های خواهرخوانده نیز در پیشینه این هولدینگ قرار دارد که برگ زرین دیگری در سپهر فعالیت های این هولدینگ جا گذاری شده است.

شرکت بازرگانی مواد شیمیایی سیپان هولدینگ
شرکت بازرگانی مواد شیمیایی هولدینگ سیپان

شرکت های زیر مجموعه هلدینگ

گروه بازرگانی سیپان در کشور ارمنستان ثبت و راه اندازی گردیده است.
این گروه شامل 2 شرکت زیر مجموعه بوده که عبارتند از : شرکت نفتان سانیار،،  و شرکت مارینا مروارید

شرکت های زیرمجموعه

مارینا مروارید مانددگار

مارینا مروارید ماندگار

شركت مارینا مروارید ماندگار (تاسیس ۱۳۹۶ ) پا به عرصه خدمات تخلیه و بارگیری محمولات بندری نهاده هم اكنون نیز در بندر عسلویه، منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی (بندرعباس ) فعالیت های بندری خود را مبتنی بر تجربیات موفق و متناسب با نیازهای متغیر و روزافزون این صنعت در راستای توسعه پایدار، عینیت و استمرار بخشیده است.
پترو پلیمر نفتان سانیار

نفتان سانیار

متخصص در امور بازرگانی بین المللی و واردات و صادرات انواع محصولات شیمیایی ، تولیدات پتروشیمی ، محصولات بهداشتی و خوراکی

مجموعه سیپان، فرآیند تامین مواد اولیه به مشتریان خود را برای خرید ایمن ، حمل و نقل سریع و ایمن و مشاوره در برنامه های آنها ساده کرده تا بتوانند در پروژه ها و برنامه های پیش رو موفق شوند.

% 0
ایجاد اشتغال
% 0
تولید ناخاصی
% 0
صادرات
0 +
واردات

خدمات ما

راه اندازی خطوط پتروشیمی

راه اندازی خطوط لوله نیروگاه

تولید محصولات رزین و کبالت

طراحی و راه اندازی خطوط تولید رزین

دستاوردهای اجرایی ما