لوگوی سیپان هولدینگ
استیل تری بوتیل سیتریت(Tributylacetyl citrate)
ساختار شیمیایی تری بوتیل استیل سیترات

استیل تری بوتیل سیترات

کاربرد ها :

این یک استری بر پایه اسید سیتریک است که نرم کننده خوبی برای PVC است. همچنین نرم کننده مناسبی برای افزودن به انواع اسباب بازی , جوهر , محصولات نساجی , قطعات خودرو و صنایع بسته بندی می باشد .

همچنین تری بوتیل استیل سیترات یک ترکیب شیمیایی است که معمولاً در صنایع عطرسازی و آرایشی به کار می‌رود. این ماده از ترکیبات استری است که از استیک اسید و الکل متیلی (بوتانول) ساخته می‌شود. این ترکیب به دلیل خواص بویایی و طعم‌دهنده‌اش مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یک ماده بو دهنده و معطر در محصولات آرایشی مثل ادوات تجمل، عطرها، اسپری‌های بدن، و محصولات مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ترکیب معمولاً برای ایجاد رایحه‌های میوه‌ای مانند پرتقال، لیمو و گریپ‌فروت استفاده می‌شود و به عنوان یکی از مواد معطر اصلی در ترکیبات مختلف عطرها و محصولات آرایشی و بهداشتی اعمال می‌شود.

از لحاظ شیمیایی، تری بوتیل استیل سیترات به عنوان استر، یک گروه عملکردی است که به وسیلهٔ واکنش بین یک اسید (استیک اسید در این حالت) و یک الکل (بوتانول در اینجا) تشکیل می‌شود. این ترکیب با توجه به ساختار شیمیایی خود می‌تواند رایحه‌های متنوعی را به محصولات انتقال دهد و به آن‌ها عمق و پایداری بخشد، بنابراین در صنایع مختلف مصرف و کاربرد دارد.

شرایط نگهداری :

در محیط خشک , خنک و بدون آلودگی با تهویه مناسب و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود .

ایمنی :

کلاس خطر : 3

برخی نکات ایمنی که باید در نظر گرفته شوند عبارتند از:

  1. حساسیت پوستی: برخی افراد ممکن است به این ترکیب حساسیت داشته باشند. در صورت ظاهر علائم حساسیتی مانند خارش، قرمزی یا تحریک پوست، استفاده را متوقف کنید و به پزشک خود مراجعه کنید.

  2. احتمال تماس با چشم: در صورت ورود به چشم‌ها، باید فوراً با آب بشویید و در صورت ادامه مشکل، به پزشک مراجعه کنید.

  3. نگهداری مناسب: باید از دسترس کودکان و حیوانات خانگی نگهداری شود و در محیط خشک و خنک نگهداری شود.

  4. استفاده در شرایط مناسب: برای استفاده از محصولات حاوی این ترکیب، رعایت دستورالعمل‌های تولید کننده و استفاده بهینه از مقدار مناسب توصیه می‌شود.

  5. تنفس در اتمام احتمالی: در صورت استفاده از آن در شرایط صنعتی، مثل هر ماده شیمیایی دیگر، استفاده از ماسک و تهویه مناسب توصیه می‌شود تا تنفس بهینه فراهم شود.

بسته بندی :

تری بوتیل سیترات در بشکه ی 200 کیلویی فلزی عرضه میگردد .

تری بوتیل سیترایت در بشکه

برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر ارتباط برقرار کنید :

مشاوره و خرید:

09133067108 مهندس قیصری

دیدگاهتان را بنویسید